آگهی مربوطه منقضی شده است.

شاید هیچ عاملی به اندازه یک خانه تمیز، پاکیزه و عاری از آلودگی در آرامش افراد آن خانه تاثیرگذار نباشد. وجود آلودگی در محیط خانه نه تنها زیبایی فضای زندگی را کاهش می‌دهد بلکه تاثیر بسزایی در کاهش سلامت فیزیکی و روحی افراد خانه دارد. با روشن شدن اهمیت نظافت و حفظ پاکیزگی در محیط خانه، افراد بیش از گذشته در جستجوی تجهیزات کارآمد با کاربری آسان هستند که کیفیت و سرعت عملیات نظافت را افزایش دهد. بدون شک یکی از کارآمدترین تجهیزات نظافتی برای جمع آوری آلودگی‌ها و حذف گرد و غبار و ذرات ریز از روی سطوح مختلف همانند فرش‌،موکت‌، کف‌پوش، مبلمان و پرده‌ها جاروبرقی است. اما چگونه می‌توان از میان صدها برند تولیدکننده جاروبرقی موجود در بازار یک دستگاه مناسب را انتخاب نمود؟

مهم‌ترین ویژگی برای یک جاروبرقی کارآمد و حرفه‌ای قدرت و سرعت مکش آن است که کاملا متفاوت با توان دستگاه می‌باشد. سرعت مکش بالا موجب کاهش زمان نظافت شده و قدرت مکش بالا به معنای جمع آوری کامل آلودگی‌های ریز و درشت و ارائه سطوحی کاملا تمیز و عاری از آلودگی است.

سیستم فیلتراسیون قدرتمند ویژگی مهم دیگری است که هنگام انتخاب یک جاروی خوب باید مورد توجه قرار گیرد. فیلتر قوی در یک جاروبرقی از بازگشت ذرات ریز و گرد و غبار به محیط جلوگیری کرده و ضامن سلامت افراد و بهبود کیفیت هوای خانه است.

در کنار ویژگی‌های ذکر شده یک جاروبرقی خوب باید تجهیزات جانبی کاربردی متنوع داشته باشد که امکان نظافت سطوح مختلف و بخش‌های دور از دسترس مانند زیر تخت و مبلمان، پشت کمدها و گوشه‌ها و زوایا را فراهم کند. در عین حال دستگاه باید وزن و ابعاد مناسب داشته و فضای کمی را اشغال نماید.

در نهایت می‌توان به امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای توجه نمود که یک جاروبرقی خاص را از سایر مدل‌های موجود متمایز می‌نماید. بدون شک خرید یک جاروبرقی آب و خاک که علاوه بر زباله‌های خشک توانایی جمع کردن مایعات را نیز داشته باشد، انتخابی زیرکانه و معقول است که سودمندی آن به ویژه در زمانی مشخص می‌گردد که لیوان شربت با برخورد به زمین شکسته است و نیاز به دستگاهی برای جمع آوری ایمن،سریع و همزمان خرده شیشه ها و مایعات می‌باشد.