آگهی مربوطه منقضی شده است.

هدف اصلی شهرینو  حذف کار ها و روند های غیرضروری که به ناجارا برای رسیدن به  یک ضرورت زندگی محکوم به انجام آن هستیم  ، می باشد  . ما در این پروژه به  دنبال این هستیم که فاصله هر فرد را در هر شهر مکانی که زندگی میکنند ، با نیاز روزمره و زندگیشان  کوتاه کنیم  و به مهم ترین دستاورد ها  یعنی  بهینه کردن  زمان ، هزینه در کنار رسیدن به بهترین نتیجه برای هر فرد ، برسیم .

ما قرار است در این سایت با گنجاندن 6  بخش بالقوه که مردم هر مکانی بدون شک ،روزانه ،با آن ها سرو کار دارند  ، در جهت رفاه  گام برداریم و به نوبه خود در این راستا یعنی  ایجاد کسب و درامد  در کنار ایجاد راحتی و آسایش مردم ،حرکت نماییم .

یکی از بخش های این سایت املاک میباشد :

مدیریت :مرتضی ملازاده-مهدی برزگری


بخش های مختلف سایت:
این سایت از 6 بخش تشکیل شده است که در هر بخشی نیاز مختلف مخاطبان را برآورده میکند.

در این قسمت به صورت خلاصه وار بخش های مختلف سایت شرح داده میشود .

1-   بازارچه :
این بخش شامل اطلاعت فروشگاه ها هرشهر واستان می باشد (اطلاعتی همچون محصولات معرفی فروشگاه و راه های ارتباطی مانند ادرس، تلفن ، موقعیت روی نقشه ، سایت فروشگاه ،ایمیل و....)   مشتریان با مراجعه به این بخش و انتخاب استان و شهر و عنوان کالا خود  میتوانند فروشگاه های که در آن شهر  کالا مورد نظرشان را میفروشند را بیابند و با ان فروشگاه ها از طریق همان ارتباطی موجود در پروفایل فروشگاه تماس حاصل کنند و یا مستقیما با استفاده از آدرس و نقشه به ان  فروشگاه مراجعه کنند.

2-   املاک :
این بخش مانند بخش قبل است که به جای کالا  مسکن و املاک مورد بحث است  .  این بخش دارای اطلاعات املاکی هر استان و شهری است (اطلاعتی همچون املاک  معرفی املاکی  و راه های ارتباطی مانند آدرس، تلفن ، موقعیت روی نقشه ، سایت املاکی ،ایمیل و....)     مشتریان  در این بخش پس از وارد کردن استان و شهر و مشخصات ملک خود  املاکی های که در ان شهر آن ملک به خصوص را دارن برایشان نمایش داده میشود ،  سپس مشتریان میتوانن با استفاده از راه های ارتباطی با ان املاکی تماس حاصل کنند و به آن مراجه کنند.

3-   اماکن :
این بخش دارای اطلاعت اماکن هر استان و شهری است ، اماکنی همچون اماکن تفریحی رفاهی تجاری، خدماتی، درمانی و ...    . مراجه کنندگان و کسانی که در پی جستجوی مکان خاصی هستند با مراجه به بخش اماکن در سایت و انتخاب استان و شهر ، مکان مورد نظر خود را میتوانند بیابند  و از اطلاعات موجود همچون ادرس،  خدمات ،زمان ارائه خدمات ودیگر موارد مربوط به آن مکان  مطلع شوند و راحتر در جستجویشان آن ها را بیابند و به آنجا مراجعه کنند.

4-    استخدام :
این بخش شامل آگهی های استخدام هر سازمان و ارگان ها وهر کارفرمایی،  در هر استان و شهر است.  مراجعه کنندگان به این بخش میتوانند با انتخاب استان و شهر و انتخاب زیر مجموعه های مربوط به استخدام خود  ، از اگهی های استخدامی شهر خود مطلع شوند و در صورت مناسب دیدن آن شغل با آن سازمان و ارگان و یا کارفرما تماس حاصل نمایند.

5-    رویدادها :
این بخش شامل اطلاعت مربوط به رویداد های که در سطح شهر  قرار است برگذار شود  ، است . رویداد های همچون (جشنواره ها ، حراجی ها ،دوره های اموزشی و...)  مراجه کننده به این بخش با انتخاب استان و شهر خود میتواند از آخرین رویداد های شهرخود مطلع شود.

 
6-   حرفه ای ها:
این بخش شامل اطلاعات مربوط به افراد متخصص و حرفه ای در هر زمینه کاریست (همچون کارشناسان  متخصصان فنی تعمیرکاران و...)  . فرد با مراجه به این بخش و انتخاب شهر و استان و انتخاب زمینه تخصص مورد نظر ، افرادی که در آن زمینه متخصصن و یا حرفه یشان در آن زمینه است را بیابند و در صورت نیاز با آنها تماس حاصل نمایند.

 
خلاصه از مهمترین فواید سایت :

1-     کاهش ترافیک شهری :
در شهرینو هر فرد میتواند مستقیما ویترین شهر خود را به صورت آنلاین بیابد  و مستقیما بدون صرف زمان وهزینه اضافی ، به همان جایی رود که نیازش را برطرف میکند   به این گونه هر فرد مقصد خود را میداند و از تردد بیخود که در پی جستجو انجام میشود ، در خیابان ها جلوگیری میشود در نتیجه تاثیر به سزایی در آمار ترافیک شهری خواهد داشت و از زیان های ان جلوگیری میکند

2-     کمک به رونق هر کسب و کار و شغلی:
. شهرینو با به وجود اوردن مکانی جامع  و در نتیجه ان پر بازدید توسط کاربران گوناگون  ، مکان مناسبی برای معرفی هر کسب کاری محسوب میشود  که نسبت به هزینه شده  تاثیر گذاری چشم گیری در تبلیغ و دیده شدن هر کسب کاری به عمل می اورد که در نتیجه آن رونق ان کسب و کار را به همراه خواهد اورد.

3-     صرفه جویی در زمان :
سایت شهرینو  در جهت همین مساله مکانیست که هر فرد میتواند قبل از جستجو برای برطرف کردن نیازمندی خود، یک سری به آن بزند و با یه جستجو سریع در دنیای مجازی  عرض چند دقیقه  مقصد خود را برای خرید و یا هر خدمات دیگر بیابد.

4-     صرفه جویی در هزینه:
میتوان این صرفه جویی را در سه زمینه دسته بندی کرد:

·         صرفه جوی در هزینه جابه جایی در شهر
·         صرفه جوی در قیمت خرید کالا مورد نظر
·         صرفه جوی در هزینه سوخت

5- بالا رفتن سطح کیفی  در برطرف کردن نیازمندی ها:
علاوه بر صرفه جوی در هزینه  وزمان  با این راهکار سایت شهرینو،   هر فرد میتواند به آنچه که میخواهد به شکل مطلوب دست یابد  برای مثال در خرید کالا  همه ما انتظار داریم که در نهایت به کالای دست یابیم که پارامتر های مورد نظر مان را دارا باشد .  شما میتوانید در قاب آنلاین سایت شهرینو، شاهد ویترین شهر خود باشید و بهترین ها را برگزینیند.

 
شهرینو با نیت کمک به سطح رفاه و آسایش  مردم ،دست یابی به انجه میخواهند در کوتاهتربن زمان  و از طرفی همگام با این هدف  ، رونق کسب کار ها مختلف  ،شناخته شدن هر کسب و کار ،در نتیجه بالا رفتن سطح کیفی مردم ،  فعالیت خواهد کرد  تا به آرمان بزرگ  داشتن  شهر آنلاین دست یابد .