دکتر مهرداد کاظم زاده دکترای پزشکی عمومی و فارغ‌التحصیل دوره پیشرفته طب سوزنی  از دانشگاه بین‌المللی  وابسته به بهداشت جهانی در چین شهر پکن.عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران.

در این مرکز تمامی  خدمات طب سوزنی که مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی می باشد با بهترین،تخصصی ترین ، روزآمدترین و با تعرفه رسمی وزارت بهداشت و درمان انجام می گیرد.

تنها مرکزی که مطابق با استانداردهای فضا و مکان ارائه خدمات طب سوزنی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(معاونت درمان) ساخته و تجهیز شده است. در محیطی تمیز،بهداشتی،مدرن،شیک با فضای مناسب و مجزا بین هر تخت.آسانسور از داخل کوچه،ویلچر،واکر و اینترنت پر سرعت رایگان.

محل پارک خودرو با تابلوی مخصوص برای مراجعین جانباز و ضایعه نخاعی ، رمپ برای ورود به کوچه از داخل پارکینگ، ورود مستقیم با ویلچر به مطب توسط آسانسور با درب بزرگ بدون پله از داخل کوچه . 

درمان تنگی کانال کارپ (CTS) زیبایی و رفع چین و چروک صورت.کاهش وزن و رفع چاقی موضعی. افسردگی . میگرن . کمر درد و درد سیاتیک . درد و آرتروز کمر و زانو . فلج اعصاب صورت Bell's . فلج اندام بعد از سکته مغزی . یا کاشت نخ بخیه با قابلیت جذب( کاتکوت )برای کاهش وزن،سایز و تناسب اندام.درمان جوش و آکنه.

برای اطلاعات بیشتر همه روزه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۵:۳۰ الی۱۸:۳۰ با تلفن : تماس بگیرید