خدمات محتوایار
اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستیند حتما نیاز به تولید محتوا و استراتژی تولید محتوا دارید. ما به شما کمک می کنیم، خدمات محتوایار به این شرح هستند:

تولید محتوای متنی
تولید انواع محتوای متنی با کیفیت
تولید محتوای گرافیکی
عکاسی از محصولات و تولید محتوای گرفیکی
سئو محتوا
سئو انواع محتوای متنی با استانداردهای روز گوگل
تولید محتای ویدیویی
تدوین محتوای تولید شده و تولید محتوای ویدیویی
تولید محتوای رپورتاژ
تولید محتوای سئو شده برای رپورتاژ آگهی
انتشار رپورتاژ آگهی
انتشار رپوتاژ در وبلاگ محتوایار با قیمت مناسب
تدوین استراتژی تولید محتوا
تدوین نقشه راه برای تولید محتوا توسط کارشناسان ارشد سئو
دوره آموزش تولید محتوا
برای آموزش تولید محتوا نیز همراه شما هستیم
برای هموار کردن مسیرتان آماده ایم
برای کسب و کار آنلاین خود نیاز به محتوا دارید؟ اگر نمی دانید  که چطور محتوای خود را تولید کنید یک استراتژی محتوا می تواند به شما کمک کند.

 سفارش استراتژی تولید محتوا تلفنی
خدمات تولید محتوا درست از نقطه‌ای شروع می‌شود که باید روایتی برای ارائه کار خود به مشتریان و مخاطبان خود بسازید تا خدمات خود را ارائه دهید یا محصولات خود را بازاریابی و فروش کنید.

شروع هر کاری در صنعت و تجارت، یک سرمایه گذاری جدید و کوچک در شبکه های اجتماعی یا ارائه هنرها و خدماتی که ارائه می دهید، نیازمند یک ایده و برنامه ریزی مناسب است.

اگر در حال مطالعه یا تحقیق در مورد موضوع خاصی هستید، باز هم برای مطالعه یا جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود به منبعی دقیق و قابل اعتماد نیاز دارید.موفقیت در هر کاری مستلزم اجرای یک برنامه و بیان داستان است.

همانطور که می دانید در شبکه های اجتماعی، تبلیغ یک صفحه برای فروش یا بازدید بیشتر و البته حفظ فالوور; نیاز به ایجاد محتوای جذاب، سرگرم کننده و نوآورانه دارد.

این محتوا می تواند به صورت متنی باشد و هر روز با روایتی جدید توجه فالوورها را به خود جلب کند و یا به صورت تصاویر یا ویدیوهای باکیفیت باشد و مشتریان را به خرید محصول ترغیب کند.

بازار یابی؛ یکی از اهداف اصلی تولید محتوا است که البته بستگی به نحوه انتشار آن دارد. مهمترین بخش این فرآیند تولید محتوای باکیفیت و قوی است.

حتی اگر ایده خوبی دارید و روش انتشار محتوا مناسب است، اما محتوا از کیفیت خوبی برخوردار نیست. دستیابی به هدف اصلی تقریبا غیرممکن خواهد بود. به همین دلیل سرویس تولید محتوا اهمیت زیادی دارد.


فرآیند تولید هر محتوا به گونه ای انجام می شود که با تعریف موضوع، تحقیق و پژوهش مناسب از منابع متعدد انجام شود تا صحیح ترین اطلاعات در محتوا گنجانده شود.

بیشترین کلمات در سیستم جستجوی گوگل و به منظور افزایش ترافیک به محتوا در سایت یا شبکه های اجتماعی شناسایی شدند. آنها به زیبایی در قلب محتوا قرار می گیرند.سپس با ویرایش دقیق و افزودن تصاویر در صورت لزوم، مطالب مورد نظر با پرهیز از هرگونه کپی برداری و متن به ابتکار ذهن نویسنده نوشته می شود. اما با اطلاعات درست تهیه شده است.

مطالب ترکیبی از تألیف، بازنویسی و ترجمه است. همچنین از نظر اشتباهات ویراستاری به طور کامل بررسی می شوند تا متن از نظر نقطه گذاری، املایی یا غلط املایی بی عیب باشد.

استفاده از سرفصل ها و کلمات کلیدی کنترل می شود و از این طریق خدمات تولید محتوا به بهترین شکل ارائه می شود.

ارائه انواع خدمات تولید محتوا
تولید محتوا می تواند به اشکال مختلف ارائه شود. به این ترتیب می توان به موارد زیر در انواع خدمات تولید محتوا اشاره کرد:


الف) محتوای متن:
یکی از پرکاربردترین انواع محتوا است که در اشکال مختلف تولید می شود.

ایجاد محتوای متنی برای سایت شامل چهار سطح است. ابتدا محتوای اصلی به نثری روان و جذاب تهیه می شود که خواندن آن برای مخاطب آسان باشد.

سپس اطلاعات مفیدی به طور مداوم برای افزایش بازدید و اعتبار در سطوح بالاتر جستجوی گوگل اضافه می شود.

در مرحله بعد باید اطلاعاتی را که از یک منبع موثق به دست آورده اید ارائه دهید و با توجه به تحقیقاتی که انجام داده اید، از این طریق اعتبار سایت افزایش می یابد و در نهایت با ارائه آن در سایت های دیگر، ترافیک مطلوبی به دست خواهید آورد.


ب) محتوای گرافیکی:
به خاطر داشته باشید که همه مخاطبان شما حوصله و زمان لازم برای خواندن همه مطالب شما را ندارند.

راه حل این مشکل ارائه محتوا در قالب تصویر یا پوستر با طرح های جذاب و چشم نواز است.


ج) محتوای ویدیویی:
گاهی نمی توان بیان تمام مطالب را در یک یا چند تصویر خلاصه کرد. در این صورت با تولید یک فیلم کوتاه و جذاب می توانید به راحتی محصول یا خدمات خود را در ذهن مخاطب ثبت کنید.د) محتوای صوتی:
ارائه محتوا از طریق صدا و دریافت اطلاعات از طریق حس شنوایی تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب دارد که با ساخت پادکست امکان پذیر است.


ه) مجله الکترونیکی:
نوع دیگر خدمات تولید محتوا است که دارای تمامی قالب های ذکر شده می باشد.

یک مجله آنلاین می تواند در عین حال خدمات جامعی از محتوای متنی، تصویری، کلیپ های ویدیویی و محتوای صوتی داشته باشد.

خدمات تولید محتوا درست از جایی شروع می شود که شما برای ارائه خدمات خود یا بازار یابی و فروش محصولات، نیاز به خلق یک روایت برای معرفی کار خود به مشتریان و مخاطبان تان هستید.

شروع هر کاری در صنعت و تجارت، یک کسب و کار جدید و کوچک در شبکه های اجتماعی یا عرضه کردن هنر و خدماتی که ارائه می کنید، نیاز به یک ایده و برنامه ریزی مناسب دارد.

اگر در حال تحصیل یا تحقیق روی یک موضوع خاص هستید، باز هم نیازمند به یک منبع دقیق و قابل اطمینان برای مطالعه یا جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود می باشید.موفقیت در هر کاری نیازمند اجرای یک طرح و بیان یک داستان است.

همان طور که اطلاع دارید در شبکه های اجتماعی، رونق گرفتن یک صفحه برای فروش یا بازدید بیش تر و البته حفظ دنبال کننده ها؛ نیاز به ساخت محتوا های جذاب، سرگرم کننده و مبتکرانه دارد.

این محتوا می تواند به صورت متنی باشد و توجه دنبال کننده ها را هر روز با یک روایت جدید جلب کند یا می تواند به صورت عکس یا فیلم های با کیفیت باشد و مشتریان را برای خرید یک کالا ترغیب نماید.

بازار یابی؛ یکی از اهداف اصلی تولید محتوا می باشد که البته به نحوه انتشار آن هم بستگی دارد. مهم ترین بخش از این روند، تولید یک محتوا با کیفیت و قدرتمند است.

حتی اگر ایده خوبی داشته باشید و نحوه انتشار محتوا هم مناسب باشد اما محتوا از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد؛ دستیابی به هدف اصلی، تقریبا غیر ممکن خواهد بود. به همین دلیل چگونگی خدمات تولید محتوا بسیار اهمیت دارد.