سوالات متداول

فردا بازار یک سایت رایگان برای تبلیغ و معرفی محصول یا خدماتی هست که شما می خواهید به بقیه معرفی کنید. فردا بازار این محیط را برای شما فراهم می کنه که به صورت رایگان در اینترنت تبلیغ کنید.

برروی «ثبت آگهی رایگان» در منوی بالای سایت کلیک کنید، بلافاصله به صفحه عضویت منتقل خواهید شد. سپس اطلاعات(ایمیل،رمز عبور،استان و شهر) خود را وارد نمایید بعد از کلیک برروی «ثبت نام» وارد پنل کاربری خود می شوید.

برای درج آگهی جدید برروی «ثیت آگهی جدید« کلیک کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید. اطلاعات آگهی خود را ( از جمله دسته بندی آگهی، موضوع، تصاویر و بر چسب ها ) وارد کرده و بر روی کلید "ثبت آگهی" کلیک کنید. آگهی شما بعد از ارسال در صف تایید نهایی توسط مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

بعد از ثبت و ارسال آگهی سیستم شما را به صفحه مدیریت آگهی هدایت خواهد کرد ، در این بخش شما قادر خواهید بود آگهی خود را ویرایش، حذف، منقضی یا تمدید کنید در ضمن اعمال هر گونه تغییرات در محتوای آگهی منجر به قرار گرفتن مجدد آگهی شما در صف تایید جهت نمایش در سایت خواهد شد.

برروی «پنل کاربری« در منوی بالای سایت کلیک کنید و سپس از منوی باز شده روی «ورود به پنل کاربری» کلیک نمایید، در این صورت به صفحه ی ورود منتقل خواهید شد، اطلاعات حساب کاری خود را وارد نماید و روی «ورود« کلیک کنید.

در صورتی که رمز عبور خورد را فراموش کرده اید ، در صفحه ی ورود برروی «رمز عبورم را فراموش کرده ام« کلیک کنید سپس وارد صفحه مربوطه می شوید، با وارد کردن ایمیل خود(ایمیلی که با آن عضو سایت شده اید) و کلیک برروی «بازیابی رمز عبور« رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بعد از ورود به پنل کاربری خود روی«مشخصات کاربری« کلیک کنید ،سپس به صفحه ی مربوطه منتقل خواهید شد، در این صفحه اطلاعات خود را ویرایش یا درج کنید.
کاربر گرامی ، در صورت مشاهده مشکل در عملکرد سایت خواهشمندیم بلافاصله از صفحه "تماس با ما" مدیریت سایت را در جریان قرار دهید .
فردا بازار همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.