آیا تاکنون آبی را دیده اید که بسوزد؟
اولین باری که یک شومینه بخارسرد را مشاهده می کنید، واقعاً نمی توانید چیزی را که چشمانتان می بیند، باور کنید. شعله های آتش سرد هستند اما کاملا واقعی به نظر می رسند.

حتی می توانید سرعت، ارتفاع و رنگ این شعله های زیبا را تنظیم کنید. شعله های بخار سرد از ستون های بسیار ریز بخار آب تشکیل شده اند که توسط LED ها روشن می شوند.

می توانید آنها را لمس کنید و انگشتان خود را از بین آنها عبور دهید. حتی می توانید رنگ شومینه بخار سرد را با کنترل از راه دور یا تلفن هوشمند خود تنظیم کنید تا شعله های رنگارنگ قرمز، آبی، سبز و غیره ایجاد کنید.

یک نوآوری برای دکوراسیون داخلی:
دستگاه شومینه بخار سرد با ایمنی صد درصدی که با شعله های سرد واقعی ایجاد می کند، برای فضا های شیک که برای رفت و امد عموم آزاد می باشد بسیار عالی به نظر می رسد. و فرصت های جدیدی را برای طراحان، معماران و دیزاینر های داخلی ایجاد میکند تا بتوانند با شومینه بخار سرد فضاهای فوق العاده آتش را طراحی کنند. از این رو این شومینه مدرن، عالی برای قرار دادن درلابی هتلها، رستورانها،کافی شاپها، سالن های ورزشی، ویترین فروشگاهها،اتاق خواب، آپارتمانها یا یک خانه روستایی است. مطلقا هیچ محدودیتی وجود ندارد. مکانهای نصب بی پایان است.

ویژگی ها:
*دارای صفحه تاچ
* ریموت کنترل از راه دور برای ( تغییر رنگ شعله ها به رنگ دلخواه )
* قابل سفارش در سایزهای مختلف
*قابلیت پخش صدای سوختن هیزم برای داشتن حس آتش واقعی
*ولوم کم و زیاد کردن شعله
*دارای یکسال ضمانت پس از فروش

شماره تماس:
۰۹۱۹۵۱۲۰۱۸۶
۰۲۱۲۶۷۰۰۸۰۴

آدرس وب سایت: www.foreseen.ir
اینستاگرام: foreseen.ir@