آگهی مربوطه منقضی شده است.

شرکت تولیدی صنعتی سهند فن آور  با شماره ثبت 18177 به  عنوان  تنها شرکت تولید کننده مجموعه های آبی شامل سرسره های آبی متفاوت ، سرعتی ، تونلی ، اسپیرال ،  سرسره U و چــاله  فضـایی با بهره گیری ا ز دانش روز دنیا  و  با کادری مجرب  در زمینه های طراحی حرفه ای ، تولید و نصب به همراه بومی سازی تکنولوژی روز دنیا ،  تا کنون چندین پروژه چاله فضایی و سرسره های بومرنگ را در رزومه خود دارد که مورد بهره  برداری  قرار گرفته است .

همچنین شایان ذکر است این شرکت اولید شرکت  در  زمینه تولید مطابق با استاندارد DIN آلمان می باشد .

حجم تولیدات و پروژه های روز افزون این شرکت با تعداد بیش از 60 سرسره نصب شده و ده ها پروژه در دست اقدام در مدت فعالیت خود نشان دهنده برتری کیفیت خود می باشد ؛ تا آنجا که تولیدات این شرکت قابل رقابت با شرکت های معتبرخارجی می باشد و یقیناً رقیب آسیایی ندارد.

در مقایسه با شرکت های خارجی این شرکت تولیدات خود را با حداقل هزینه و خدماتی متفاوت ، گارانتی و خدمات پس از فروش در کمتر 48 ساعت در سراسر کشور در دسترس و سهل الوصول ارائه می دهد و آماده ارائه هر گونه مشاوره و همکاری در این زمینه با کلیه استخرهای خصوصی و دولتی و مجموعه های آبی و پارک های آبی می باشد .

تصویر ارائه شده بخشی از کاتالوگ شرکت می باشد . شما عزیزان می توانید کاتالوگ مورد نظر خود را با ارسال ایمیل یا در خواست تلفنی دریافت نمائید.و یا به سایت شرکت به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

www.sahandfa.com
ایمیل : sahand.fanavar@yahoo.com
تلفکس : 03133222643
تلفن 33222642/031 و 33222644/031   
همراه 09133118110 آقای شریفی