امروزه اگر قصد دارید کسب کار خود را راه اندازی  یا کسب کار سنتی خود را در سطح وسیع تری معرفی نمایید، حتماً نیاز به یک سایت خواهید داشت. حتی اگر کسب کار شما در یک شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام رونق گرفته برای امر برندینگ و کسب اعتماد کاربران، راه اندازی یک وبسایت کمک شایانی به شما خواهد کرد..


چرا سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم؟

فروش محصولات  در اینستاگرام  با توجه به مزایایی که در بر دارد، چالش های فراوانی نیز به همراه خواهد داشت، فروش محصولات نیازمند حضور دائمی و دخالت انسانی شما خواهد بود و همچنین تراکنش های مالی خریداران نیازمند تایید و حضور فروشنده خواهد بود. در حالی که اگر یک سایت فروشگاهی راه اندازی نمایید تمامی فرایند ثبت سفارش و پرداخت ها و رهگیری سفارش به صورت خودکار توسط سایت انجام خواهد شد. و سیستم فروشگاهی سایت شما گزارشات کاملی از میزان فروش به شما ارائه خواهد نمود.

موارد مورد اشاره یکی از ده ها مزیت موجود در راه اندازی سایت اینترنتی خواهد بود.


چرا سایت شخصی و شرکتی راه اندازی کنم؟

شما اگر در همین لحظه نام شرکت یا کسب و کاری جدیدی را بشنوید، اولین کاری که برای آشنایی بیشتر با خدمات آن ها انجام می دهید، جستجوی نام شخص یا شرکت در اینترنت خواهد بود. حال تصور کنید با توجه به جستجوی شما نتیجه ای حاصل نشود و شرکت مذکور فاقد سایت و معرفی نامه باشد. اولین تاثیر منفی از این کسب و کار برروی ذهن شما ایجاد شده است.

تمامی کسب و کارها، اعم از خرد یا کلان برای معرفی خدمات یا سابقه خود نیاز به یک وبسایت دارند، بارها برای خودمان پیش آمده که با دیدن وبسایت یک مجموعه در مورد حرفه ای یا مبتدی بودن آن شرکت نتیجه گیری نموده ایم. در نتیجه یک وبسایت خوب نقش بسزایی در موفقیت یک برند یا کسب و کار خواهد داشت.

حال اگر برای حرفه ای تر شدن جدی هستید و نیاز به یک وبسایت دارید، ما از ابتدای مسیر در کنار شما خواهیم بود.