آگهی مربوطه منقضی شده است.

بیمه دات کام فقط سامانه‌ای برای استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه نیست. افراد مختلف می‌توانند از طریق سامانه خرید آنلاین بیمه دات کام بیمه‌نامه مورد نیاز خود را متناسب با شرایط خود خریداری کنند. این سامانه آنلاین استعلام، تمدید و خرید اینترنتی بیمه  در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعت فعال است و کاربران می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر موقعیتی وارد سایت  https://bimeh.com/ شده و بیمه‌نامه خود را انتخاب و خریداری کنند. تمامی فعالیت‌های انجام گرفته در این سامانه به صورت آنلاین است تا علاوه بر کاهش زمان خرید، بیشترین میزان رضایت را برای بیمه‌گزاران به همراه داشته باشد.

بیمه گزاران با ورود به سایت bimeh.com  می‌توانند انواع بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، بدنه، موتور، مسافرتی، آسانسور، درمان انفرادی و گروهی، تجهیزات الکترونیک، کرونا و آتش سوزی و را از بیش از 20 شرکت از جمله ایران، پارسیان، معلم، ملت، سامان، پاسارگاد، سینا، رازی، دانا، دی آسیا، نوین و کارآفرین خریداری کنند. تمامی فرآیندها از استعلام تا پرداخت بر بستر اینترنتی و در کسری از زمان قابل انجام است.

تاکید بر مشتری مداری، ارائه اطلاعات درست و دقیق و متناسب با نیاز و شرایط افراد، تخفیف‌های ویژه مخصوص، ارائه اطلاعات آموزشی کامل از طریق بستر مجله، امکان مقایسه آنلاین و خرید سریع و آسان از جمله اولویت ها و مزایای اصلی  bimeh.com  هستند. بهره‌مندی از مشاوره تخصصی در خرید بیمه نامه‌های معرفی شده و به صورت 24 ساعته، خدمتی است که شرکت برای خریداران عزیز خود مهیا کرده است.

بیمه دات کام این افتخار را دارد که توانسته جزو سامانه های برتر خرید اینترنتی بیمه باشد و همچنین جزو اولین بستر آنلاینی است که جواز فعالیت در این بخش را از بیمه مرکزی کسب کرده است.