آگهی مربوطه منقضی شده است.

فنرسازی و واشر بری کبیر واشرهای نسوز و انواع فنر فشاری کششی شاخکدار

ابزار و ماشین آلات

استفاده از ابزار ماشین آلات دقیق و برترین تکنولوژی تولید فنر، این شرکت را قادر ساخته است تا در عرضه فعالیت خود، آمادگی تامین حساس ترین و دقیق ترین قطعات فنری و فرم دار را ضمن رعایت بالاترین سطوح و تعهدات کیفی مورد نظر مشتریان داشته باشد.

اموزش ساخت اکانت دونيت

انعطاف پذیری در تولید محصولات و تنوع آنها جزء شاخص های شرکت فنر سازی کبیر است.

انواع فنر و کاربرد آن

انواع فنرهاي صنعتي

انواع فولاد فنر

انواع واشر لاستيکي در جدول

با استفاده از دستگاه هاي بروز و تکنولوژي در کار خود هميشه سعي بر توليد محصول باکيفيت و استاندارد کرده ايم تا در فنرسازي و واشر سازي بهترين باشيم

با توجه به سابقه فعالیت شرکت فنرسازی کبیر، تنوع قطعات و محصولات تولیدی با توجه به نقش حساس و کلیدی و اهمیت فوق العاده در مجموعه اصلی، ملزم به همین امر می‌باشد.

با فنر سازی کبیر بیشتر آشنا شوید

برای فشار و حرارت بالا با مقاومت دمایی ۲۰ الی ۷۰۰ درجه سانتیگراد

تولید انواع فنر تولید انواع واشر تولید انواع واشر نسوز تولید فنر،فنر فشاری دستگاه فنر سازی دونیت ساخت فنر سفارش ساخت فنر سیلیکون فنر فنر CNC فنر تسمه ای فنر شاخدار فنر شاخکدار فنر فروشی فنر کششی فنر های استیل فنر های صنعتی فنر های فولادی فنرسازی فنرفشاری قطعات صنعتی واشر بری واشر کیلینگریت واشر لاستیکی واشر نسوز واشر های فلنچ واشرهای کلینگیریت نسوز واشرهای نسوز

ساخت فنر فنر فنر تسمه ای فنر سازی فنرسازی فنر صنعتی فنر فشاری فنر پیچشی فنر کششی کبیرفنر کبیر فنر

شرکت تولیدی فنر سازی کبیر با پیاده سازی الزامات استاندارد و مدیریت کیفیت استاندارد، توجه و رضایت شرکت‌ها و صنایع را به خود جلب کرده است.

شرکت فنر سازی کبیر، با ۳۰ سال تجربه ساخت انواع مختلف فنر و واشر تا کنون موفق به کسب توانایی تولید در محصولات فنری شده است.

شرکت فنرسازی کبیر، آماده عقد قرارداد

شرکت فنرسازی کبیر، توليد انواع فنرهاي تخت و پارابوليك، ميل موجگير ، تورشن بار و فنر لول و فنرهاي پابند ريل را بر عهده دارد. از جمله دیگر محصولات: (فنر فشاری ، فنرهای فولادی ، فنر صنعتی ، فنر استیل ، فنر تسمه ای ، فنر پیچشی ، فنر قالب با مقطع مستطیل ، واشرهای نسوز ، واشر گرافیتی ، واشر کیلین گیریت ، واشر تکسون ، واشر سیلیکون) و انواع واشرهای دیگر می توان نام برد.

طراحی فنر کششی

عمده مشتریان این شرکت، صنایع خودرو ، صنایع خانگی و الکتریکی و صنعتی می‌باشند. مشتریان اصلی شرکت فنرسازی کبیر، تامین کنندگان، خودروسازان بزرگ ایرانی و بعضا صادر کنندگان قطعات صنعتی به خارج از کشور می‌باشند.

فنر سازي کبير توليدکننده انواع فنر و واشرهاي نسوز با بيش از ??سال سابقه کار .

فنرسازی کبیر آماده تولید و برش انواع واشر نسوز به سفارش دلخواه مشتری میباشد .

فنرسازی کبیر، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فنر فشاری، فنر کششی،فنر پیچشی و فرمدار (وایر فرمینگ) و انواع واشر آغاز نموده است.

فنرسازی و واشر بری کبیر

قبول سفارش انواع فنرهاي فشاري .کششي.شاخکدار و تسمه اي.

کبیرفنر پیشرو در تولید انواع فنر و واشر صنعتی

گسکت گرافيتي سيم دار

لول،فولادی ،مسی و استیل با دستگاههای تمام اتوماتیک CNC

ماشین خودرو و موتور با دستگاههای تمام اتوماتیک

محاسبات فنر حلزونی

مشاوره در ساخت فنرهايي که مشتريان ما لازم دارند يکي از کارهايي مثبت و موثري است که مي تواند در توليد يک محصول مفيد نقش به سزايي داشته باشد.

مفتول فنری استنلس استیل

مفتول های فولادی ، استیل ، تسمه ای

منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.

مواد سیلیکون چیست

نمونه محصولات (فنر ، واشر)

همواره سعي کرده ايم تا با استفاده از تجربه خود فنرهايي را که مشتريان سفارش مي دهد با ظرافت و دقت خاصي بسازيم و در نتيجه مشتريانمان را راضي نگه بداريم.

واشرهای کلینگیریت نسوز

واشرهای کلینگیریت نسوز.سیلیکون.چوپ پنبه.ویکتوری.دونیت و غیره…

کبیر فنر
آقای محمدخانی

سایت : https://kabirfanar.ir

ادرس: جاده قدیم کرج.بزرگراه فتح.کیلومتر ۷.پلاک۷۱۶.
شماره تماس:
9123479384
9121752541
66276621
66250157