آگهی مربوطه منقضی شده است.

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه عرضه دستگاه های نظافت صنعتی از برند های معتبر دنیا، توانسته است اعتماد طیف وسیعی از صنایع را به خود جلب نماید. از جمله محصولات ارائه شده توسط این شرکت، دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد. این دستگاه ها که با نام کف شوی نیز شناخته می شوند، با استفاده از سیستم مکانیزه قادر به شست و شوی انواع سطوح می باشند. این دستگاه با استفاده از سامانه پاشش آب و برس زنی سطح، جرم ها و آلودگی ها را از بین می برد. سیستم مکش آن نیز به کمک تی خشک کن دستگاه، آلودگی ها را به مخزن آب کثیف فرستاده و سطح را خشک می نماید. اسکرابر ها از نظر نحوه هدایت به دو دسته دستی و خودرویی تقسیم می شوند.

اسکرابر خودرویی به مانند یک خودرو هدایت شده و پیچیدگی خاصی ندارد. در واقع کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه، به سهولت امر نظافت را انجام می دهد. کف شوی سرنشین دار نسبت به روش های دستی شست و شوی کف سریع تر عمل کرده و کیفیت به مراتب بهتری ارائه می دهد. این دستگاه دارای مخازن آب تمیز و کثیف جداگانه با حجم بالا به همراه پهنای شستشوی عریض بوده و بنابراین برای محیط های وسیع صنعتی و تجاری کاربردی می باشد.اسکرابر های خودرویی دارای مزایای متعددی می باشند که به تعدادی از آن ها اشاره می نماییم


کف شوی خودرویی با قرار گرفتن کاربر بر روی صندلی هدایت شده و بنابراین کاربر در زمان طولانی دچار خستگی چندانی نمی شود. عدم وجود پیچیدگی در ساختار این دستگاه نیز موجب شده تا اپراتور بدون آموزش خاصی، آنرا هدایت و کنترل نماید.


دستگاه های زمین شوی سرنشین دار با استفاده از دو برس دوار، قادر به از بین بردن انواع آلودگی ها و جرم ها می باشد و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.


با استفاده از اسکرابر سرنشین دار در محیط های وسیع، تا حد زیادی در وقت افراد صرفه جویی شده و امور نظافتی در مدت زمان کمی صورت می پذیرد. بعلاوه بعلت مخازن با ظرفیت بالای این دستگاه ها، تخلیه و پر نمودن آن ها در بازه های زمانی بلند تری انجام شده و در زمان افراد صرفه جویی می شود.

***********************************************************
شرکت توسعه صنعت و بازرگانی ابراهیم
آدرس: تهران- بالاتر از میدان ولی عصر- کوی دانش کیان- پلاک 17
تلفن : 02187184
نمابر: 02188890629
همراه: 09123365745
وبسایت : www.ebrahimco.com