فروش ابزار بسته بندی اثاثیه منزل و خدمات اسباب کشی و حمل بار
ویژگی های کارتن اسباب کشی مناسب حمل بار 📦
 مدیریت:خانم فرامرزی تماس:09377431023_09167329832

با سفارش عمده کارتن 5 و ۶ لایه می‌توانید کالاهای مختلف و اثاثیه خودتان را به راحتی بسته بندی کرده و در فواصل طولانی یا کوتاه جابه جا کنید. شرکت‌های حمل بار نیز می‌توانند مشتری این بسته بندی‌ها باشند.

ویژگی‌های کارتن‌های اسباب کشی چیست و بهترین کارتن‌ها برای حمل و نقل وسایل منزل یا دفتر کار کدامند؟ کسانی که مستاجر هستند و هر سال باید خانه جدیدی را برای سکونت خودشان انتخاب کنند، یا افرادی که موعد اجاره دفتر کارشان سر رسیده و می‌خواهند جابه جا شوند با این سؤال در ذهن خودشان مواجه می‌شوند.

در اسباب کشی یا انتقال اثاثیه منزل یا وسایل محل کار از مکانی به مکان دیگر مواردی مانند نحوه بسته بندی وسایل، باربری که وظیفه حمل بار را دارد، ماشین حمل بار و تخصص و تبحر کارگران اسباب کشی مهم هستند. در ادامه این مقاله به بررسی مهمترین ویژگی های یک کارتن اسباب کشی مناسب حمل بار پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

اهمیت بسته بندی وسایل و اثاثیه در اسباب کشی
برای اسباب کشی ماشین حمل بار در محل حاضر می‌شود و وسایل و اثاثیه در آن قرار می‌گیرند. بسته بندی لوازم از مهم‌ترین بخش‌ها در اسباب کشی است که در مراحل اولیه باید به آن فکر کرد چون اثاث و لوازم شکستنی و آسیب‌پذیر از جمله مواردی هستند که برای بسته بندی‌های آن‌ها باید نهایت دقت را داشته باشید.

با سفارش عمده کارتن 5 و ۶ لایه شانس این را خواهید داشت که وسایلتان را در کارتن‌های مقاوم که استحکام بالایی دارند، قرار دهید و آن‌ها را در مسافت‌های طولانی و کوتاه ارسال کنید.

برای اینکه وسایل درون کارتن موقع حمل و نقل دچار مشکل نشوند، حتماً باید بین وسایل شکستنی و اطراف آن‌ها از پلاستیک‌های حباب‌دار استفاده کنید. اطراف کارتن نیز باید با چسب پهن یا طناب و… به خوبی بسته شده باشد، تا وسایل موقع جابجایی در کارتن بمانند و تکان خوردن یا خارج شدن آن‌ها از کارتن موجب صدمه دیدن اثاثیه نشود.
انتخاب باربری مناسب برای حمل اثاثیه

باربری‌هایی که فرآیند حمل و نقل وسایل و لوازم منزل را انجام می‌دهند خدمات متنوعی را ارائه می‌کنند. بعضی از آن‌ها بسته بندی وسایل را خودشان انجام می‌دهند تا وسایل با ایمنی بیشتری ارسال شوند. برای انتخاب باربری حتماً باید نظرات مشتریان قبلی آن‌ها را بخوانید و سپس باربری مناسبی را برای انتقال وسایلتان انتخاب کنید.