برای هر وسیله برقی که نیاز به برق حفاظت شده در تمام زمان ها و حتی در زمان قطع برق دارند نظیر سیستم های کامپیوتری ، دوربین مدار بسته ، دستگاه پوز و خرید فروشگاهی ، تلویزیون مناسب است .

آسانسور ،اسپرسو ساز،تلوزیون ، اتوماسیون صنعتی،کامپیوتر، دستگاه الکترونیک اداری ،باسکول ،دوربین مدار بسته ،درب برقی ، دزدگیرها ،، روشنایی منزل و محل کار ، کرکره و جک برقی .

۱-شارژر ۷ مرحله ایی هوشمند: این قابلیت باعث شارژ عمیق و بسیار سریع باطری می شود.

۲-قابلیت Battery Management: این قابلیت باعث افزایش طول عمر باطری و کاهش توان مصرفی کل سیستم می شود

۳-قابلیت auto-detect battery: این قابلیت با تنظیم منحنی شارژ و دشارژ و شبیه سازی شده امکان استفاده ی بهینه از باطری استارتی (ارزان قیمت) یا باطری سیلد لید اسید  را مهیا می سازد.

۴-قابلیت AVR: این قابلیت باعث تنظیم و تثبیت برق شبکه می شود تا در نهایت نوسانات احتمالی برق شبکه تنظیم و تثبیت  گردد.

۵-قابلیت Transformer Base: این قابلیت باعث توان دهی لحظه ی استارت با ظرفیت ۴ برابر می شود.

۶-قابلیت Double Inverter: این قابلیت باعث تنظیم و تثبیت دقیق ولتاژخروجی UPS در مد باطری است.

۷-قابلیت Self protection: این قابلیت باعث حفاظت UPS و مصرف کننده در برابر خطرات احتمالی و ثبت وقایع خارج از رنج تعریف شده در برابر مولفه های برقی است.

۸-قابلیت Digital Monitoring: این قابلیت باعث نمای زیبا و استفاده کاربری آسان از دستگاه مذکور است.

۹-قابلیت Power Dissipation: این قابلیت باعث کاهش توان مصرفی دستگاه و در نتیجه زمان برق دهی ماکزیموم در مواقع قطع برق شبکه می باشد.

۱۰-قابلیت Filtering & Isolating: این قابلیت باعث ایزوله کردن ورودی از خروجی می شود تا خطا های برقی از شبکه ابتدا فلیتر شده و پس از تصحیح آن در نهایت مولفه های برقی استاندارد به خروجی انتقال یابد.